Nasza witryna, oraz mechanizmy, z których korzysta, używają plików "cookies" do zbierania podstawowych informacji o twoim komputerze i sposobie korzystania z naszej witryny. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookies.

home - strona glowna

      Strona główna   |   Zasady korzystania z serwisu


darmowe kartki
darmowe kartki
kartki elektroniczne
darmowe kartki elektroniczne
darmowe kartki elektroniczne
kartki elektroniczne

Regulamin korzystania z serwisu ekartki.atcplanet.com

(1) Użytkownik, korzystając z naszego serwisu, akceptuje w pełni wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu. Jeśli nie akceptujesz dowolnego punktu niniejszego regulaminu, zaprzestań korzystania z witryny.

(2) Wysłanie elektronicznej kartki z naszego serwisu jest darmowe - zarówno dla osoby wysyłającej ekartkę jak i dla adresata wiadomości.

(3) Osoba wysyłająca ekartkę za pośrednictwem naszego serwisu ponosi całkowitą odpowiedzialność za treść tej wiadomości.

(4) Niedozwolone jest wysyłanie wiadomości, które zawierają treści niezgodne z prawem, dobrym smakiem i ogólnymi zasadami współżycia społecznego.

(5) Niedozwolone jest wysyłanie wiadomości, które mogą naruszać dobra osobiste adresata - w szczególności jego cześć, godność i dobre imię.

(6) Niedozwolone jest wysyłanie wiadomości zawierających treści obraźliwe dla innych lub treści nawołujące do nienawiści, przemocy, rasizmu itp.

(7) Niedozwolone jest wykorzystywanie naszego serwisu do wysyłania spamu.

(8) Rozpowszechnianie materiałów publikowanych w naszym serwisie jest zabronione. Dotyczy to dystrybucji materiałów z naszego serwisu na dowolnym nośniku jak również publikacji materiałów z naszego serwisu na innych witrynach oraz w sieciach komputerowych.

(9) Nasz serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności - w szczególności karnej, cywilnej i administracyjnej - za korzystanie przez użytkowników z naszego serwisu w sposób niezgodny z postanowieniami niniejszego regulaminu.

(10) Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania dowlnych zmian w zakresie publikowanych treści (tekst, grafika) w dowolnym czasie i bez wcześniejszego powiadomienia.

(11) Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia dowolnej kartki wysłanej z naszego serwisu, w dowolnym terminie.

(12) Użytkownik wysyłający kartkę z naszego serwisu, przyjmuje do wiadomości to, że nie gwarantujemy tego, że wysłana przez użytkownika kartka dotrze do adresata.

(13) Użytkownik wysyłający kartkę przyjmuje do wiadomości to, że wszelkie informacje przesyłane za pośrednictwem naszego serwisu mają charakter publiczny (w tym adresy e-mail, imiona, nazwiska i inne informacje, które można traktować jako dane osobowe). Jedynymi informacjami, które są niezbędne do prawidłowego działania serwisu, są adresy e-mail. Inne informacje, mające charakter danych osobowych, podawane przez użytkownika, są podawane i upubliczniane na jego własną odpowiedzialność.

(14) Nasz serwis nie gromadzi informacji przesyłanych przez użytkowników, w celu przetwarzania. Informacje, które użytkownik podaje podczas wysyłania kartki (w szczególności adresy e-mail), są przechowywane w naszej bazie danych tylko przez okres 2-3 tygodni (jest to okres, przez który wysłana kartka jest dostępna dla odbiorcy) a następnie kasowane.

(15) Niniejszy regulamin może zostać zmieniony przez administratora niniejszego serwisu w dowolnym terminie, w dowolnym zakresie, bez uprzedniego powiadomienia.

kontakt: ekartki@atcplanet.com

kartki elektroniczne
kartki elektroniczne
darmowe kartki
ecards
darmowe kartki
darmowe ekartki
darmowe kartki
ecards
darmowe kartki